Єлена Малиновська
Рейтинг
+225.50
Сила
634.33

Єлена Малиновська

ye-malynovska

avatar
Іронія — то добре. Але правда краще.
avatar
Доведення знайдуть ті, хто знає теорему.
avatar
Шановний Григорій!!! А чи можете ви уявити той факт, коли людина роки віддає науці, а її ідею, результати праці крадуть і видають КНИГУ!!! Це вам не фото! І знаєте, за науковий плагіат ніхто не вибачається, не пропонує гонорар. І довести часто це не можливо.
У даному випадку, ви ж самі плагіатите і самі ж себе сакралізуєте? Де логіка? А, аташе?
avatar
Ну що вам на це все сказати?
Хіба що наступне: не плутайте політику і звичайну кражу. Подібний випадок міг трапитися у будь-якій квартирі, у будь-якому офісі. Бо обікрав ПР — наркоман, якому байдуже до всієї політичної кухні. Тому, простіше інтелектуали, простіше.
avatar
І не тільки столичних…
avatar
До речі дуже хороша стаття. Про столичних ряжених. blog.i.ua/user/2776387/985516/
avatar
Дякую. Сама сьогодні була свідком, як молоді люди (років 45) гордо несли медалі на мужніх, кремезних грудях. Я не кажу, що вони не заслужили відзнак за свою роботу (правоохоронну наприклад). Але СВЯТО НЕ ЇХНЄ. А щоб «понти кидати» достатньо зробити серію фото і кинути в соц. мережі. І все. Піджачок в шафку. Нема чого дітей в оману вводити!
avatar
Картина російської художниці Татяни Родіонової. Чимось її коти схожі на наших. Що й не дивно… Вони ж «космополіти»:)
avatar
Пані Інна, чи не думали Ви, що нашушники вдома забули «підсвідомо вірно»? Оскільки стали свідком нахабства, порушення прав пасажирів, перехожих. І зважаючи на те що живете в ХХІ ст. могли фіксувати ці випадки на відео (телефон певно має цю функцію?) Звісно для цього потрібно було пересісти від водія, продумати схему зйомки, відтак вказати номерні знаки маршрутки, передати стан пасажирів… Тоді б мали б вагомий доказ своїм словам, хороший сюжет для блогу і застереження для інших горе водіїв (це в тому разі, якщо б його хтось побачив крім Вас)
І ще одне: чому шановні пасажири нарешті не вивчать свої права і не демонструють ці знання? Більшість обирають позицію мовчання і несуть додому, на роботу негатив. Потім обов язково на когось це виплескують! Треба допомогти людям, які тупіші за вас. А не приєднуватися до кагорти ображених.
avatar
*в кутиках очей (примітка)
avatar
Пані Інна, усе відносно. Ваші фобії пройдуть, коли озираючись назад будете бачити свій життєвий слід. Поки що в 20 з копійками про це говорити смішно. Живіть і насолоджуйтеся кожним днем. Правильно плануйте майбутнє. І коли одного дня, почуєте, що зморшки в кутиках очах додають вам шарму, не панікуйте. То початок іншої краси. І будь я не права 1000 разів, але років через 5 ваше ставлення до дітей, внуків і спокійної старості з коханою людиною кардинально зміниться. Поки що у вас говорить юність. Далі — мудрість.
avatar
Поздравляю всех, для кого ЭТО событие будет красным днем в календаре!
avatar
Що буде з тими дітьми, які знущаються над тваринами? Все залежить від корекції їхньої свідомості. Як людина, яка не перший рік працює з підростаючим поколінням скажу, що агресія перш за все йде з сім ї. Якщо батьки не знайомі з гуманними формами виховання, якщо дитина терпить насилля, то їй потрібно кудись спрямувати власне свою жорстокість. На собаку, кота, однолітків… Простіше, коли з цими дітьми вчасно починають працювати психологи. Бо зауваження, то тільки перший крок.
avatar
Шкода нашого терплячого люду. Бо ми готові заплатити, не скаржитися у відповідні відомства, тихенько писати в блогах і знову платити. Така система.
avatar
Боляче, що вежа валиться…
А тур дійсно чудовий! Рекомендую!
avatar
Якщо Ви будете шукати в каталозі чужу роль, то дійсно все буде просто. Навіть простіше ніж та мак-кава.
avatar
Так-так саме ложі!
avatar
примітка: *помилилися
avatar
Так зробіть другу сенсанцію — напишіть статтю, чи зробіть сюжет, що журналісти помилися! Чи не вдало пожартували (День сміху ж 1 квітня). Візьміть коментарі в правоохоронців, відвідайте юристів, опитайте мешканців міста і т.д. Тоді всі хто «Вкурсі» і навіть ті хто далеко не вкурсі, будуть запоєм вас читати і вихваляти. А поливати когось брудом — примітивчик.
avatar
1. Прийшли оптимістичні буковинці, які вірять в краще життя
2. Журналісти, яких благословили на репортаж редактори
3. Проплачені члени опозиційних сил (з прапорами)
4. Глядачі, яких дістав нет, телевізор і буденність. Для них це було шоу.
Підсумок — близько 3 тисяч.
Все інше — фантастика!